NABÓR DO NOWEJ GROMADY

Drodzy Rodzice!

Już w najbliższą sobotę rusza realizacja naszego najnowszego projektu wychowawczego.  Do „Czarnych Stóp”, jedynej działającej przy „Imago” gromadzie zuchowej, dołączą „Dzielne Niedźwiadki”, której pracami kierować będzie druh hm. Michał Marcyniuk – Komendant naszego Szczepu. Informujemy, że „Niedźwiadki” będą jednostką skupiająca głównie dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzicach (nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby na zajęcia uczestniczyli uczniowie innych szkół). Nabór w tej placówce oświatowej zostanie przeprowadzony w najbliższą środę. Zbiórki nowo powstałej gromady odbywać się będą w Miejskim Domu Kultury w każdą sobotę, w godzinach od 12.45 do 14.45.

W związku z tym, wprowadzamy co następuje:

- wszystkie zuchy należące już do „Czarnych Stóp” będą uczestniczyły w zbiórkach tej gromady bez względu na szkołę, do której uczęszczają;

- dzieci, które wezmą udział w akcji naborowej w Szkole Podstawowej nr 2 (oraz pozostałe chętne osoby), z automatu przynależeć będą do „Dzielnych Niedźwiadków”.

Każdy nowy członek ZHP musi posiadać zgodę na przynależność do organizacji. Należy ją pobrać, wypełnić i przynieść na pierwszą zbiórkę, w której uczestniczyć będzie dziecko. Miesięczna składka członkowska wynosi 10 zł(ubezpieczenie NNW, zajęcia programowe, artykuły plastyczne, moc zabawy i wrażeń) - płatna u drużynowego w systemie semestralnym (listopad - styczeń).

Po pierwszej zbiórce gromady odbędzie się krótkie zebranie dla rodziców zuchów z "Dzielnych Niedźwiadków" - 14.45 w Domu Kultury.

Informujemy ponadto, że w związku z powołaniem do życia nowej gromady, zostaje zmieniony przydział służbowy druha Wojtka Kargola, który pełnić będzie funkcję przybocznego „Dzielnych Niedźwiadków”.

Przegapili Państwo pierwszą zbiórkę? Nic nie szkodzi! Zapraszamy na kolejną! Rekrutacja nadal trwa.

Za przygotowanie plakatu naborowego serdeczne podziękowania składamy druhowi pwd. Ryszardowi Skotnickiemu. Wszelkie prawa zastrzeżone.