Słoneczni - harcerze młodsi (aktualności) [ZMIANA 27.01.2017]

Drodzy Rodzice! Drodzy Harcerze i Harcerki!

Oto zbiór kilku bardzo ważnych informacji na kolejne trzy miesiące "naszego harcowania"

1. W razie potrzeby kontaktu:

Nr tel do Drużynowej - 725 209 781

2. Przypominamy o składkach członkowskich w wysokości 50 zł - płatność do 28 stycznia

3. Termin i miejsce obozu 13 ŚDH "Słoneczni": 28.07-06.08, Niesulice

4. Zbiórki drużyny i nie tylko:

14 stycznia - zbiórka godz. 9.30 - 11.30 w LO

28 stycznia - zbiórka godz. 9.30 - 11.30

4 luty - zbiórka drużyny

13-26 luty - FERIE ZIOMOWE *

4 marzec - zbiórka drużyny + WARSZTATY DLA ZASTĘPOWYCH I PODZASTĘPOWYCH *

18 marzec - zbiórka drużyny

* zmiany wprowadzone 27 stycznia

4. Umundurowanie

Jest wizytówką harcerza, którą nosimy z dumą i poszanowaniem. Bardzo często jest to jeden z emenetów składowych punktacji podczas różnego rodzaju harcerskich imprez i przedsięwzięć np. rajdów, festiwali piosenki, konkursów, manewrów itp.

Dlatego przypominamy o uzupełnieniu brakujących elementów umundurowania (beret - niezbędny obwód głowy, koszula, spódnica, spodnie - wzrost, obwód klatki piersiowej/bioder, talii). Drogi Rodzicu w zamówieniu pomoże Ci Drużynowy, dlatego w razie potrzeby wystarczy kontakt telefoniczny lub przed zbiórką.

Czuwaj i do zobaczenia :)