SOBOTNIE ZBIÓRKI

Drodzy rodzice,

poniżej przedstawiamy harmonogram zbiórek (22.09.2018):

11 ŚDSH Arkana:

- zbiórka 9:00 - 11:00 harcówka w małym budynku SP Nr 3

- podczas zbiórki odbędzie się przekazanie najstarszych harcerzy (klasy 7) do drużyny starszoharcerskiej

15 ŚGZ Czarne Stopy: 13:30 - 15:00, harcówka w małym budynku SP Nr 3

7 ŚGZ Dzielne Niedźwiadki: 15:30 - 17:00, harcówka w małym budynku SP Nr 3, zmiana godziny w zw. z odbywającym się świętem Pieczonego Ziemniaka.

13 ŚDH Słoneczni: zbiórka nie odbywa się

9 ŚDW Agrikola: zbiórka Wtorek 25.09 godzina 17:00 - 19:00

Prosimy o uregulowanie składek członkowskich do końca września - jest to warunek przynależności do ZHP oraz w ramach składek każde dziecko jest ubezpieczone na czas działalności w jednostce (zbiórki, biwaki, obóz, rajdy itp.).

Przypominamy, że każde dziecko musi posiadać obuwie zmienne. Zbiórki odbywają się w pełnym umundurowaniu (bluza mundurowa, spodnie/spódnica, nakrycie głowy)

dh Komendant

**********************************************************************************************

Przypominamy ponadto o możliwości przekazania 1% na nasze jednostki! Szczegóły w zakładce "1% na ZHP"