SOBOTNIE ZBIÓRKI

Drodzy rodzice,

poniżej przedstawiamy harmonogram zbiórek (16.06.2018):

13 ŚDH Słoneczni: warsztaty z pierwszej pomocy dla rady drużyny i najstarszych harcerzy 9:00 - 14:00,  aula w małym budynku SP3

15 ŚGZ Czarne Stopy: zbiórka 11:30 - 13:00, aula w małym budynku SP3

7 ŚGZ Dzielne Niedźwiadki: zbiórka 16:00-17:30, aula w małym budynku SP3

11 ŚDSH Arkana: zbiórka 10:00 - 12:00, Stadion Victorii

9 ŚDW Agrikola: ----

Poszukujemy osób, które mogłyby na Dniach Świebodzic zbierać pieniądze w ramach zbiórki pieniędzy dla chrego na raka chłopca. Jeśli znajdzie się jakiś harcerz prosimy o kontakt z druhną Madzią.

Przypominamy, że nie wszyscy dostarczyli karty obozowe oraz warunki uczestnictwa, które są obowiązkowym elementem wyjazdu na obóz.

20.06 III rata za obóz w wys. 200 zł.

Przypominamy, że każde dziecko ma posiadać obuwie zmienne. Zbiórki odbywają się w pełnym umundurowaniu (bluza mundurowa, spodnie/spódnica, nakrycie głowy)

dh Komendant

**********************************************************************************************

Przypominamy ponadto o możliwości przekazania 1% na nasze jednostki! Szczegóły w zakładce "1% na ZHP"