LEVEL UP!

Tym razem mogliśmy być świadkami dwóch przekazań, zuchów do drużyny „Słonecznych” oraz harcerzy do drużyny starszoharcerskiej „Arkana”.

11 pierwszo-gimnazjalistów pożegnała się z pomarańczowymi chustami i przybrała nowe barwy – zielono-szare. Na uroczystym wstąpieniu w szeregi „Arkany” dh. Maja i dh. Kinga opowiedziały gawędę o dwóch panach w zielonym i szarym garniturze, którzy chcieli założyć nowe przedsiębiorstwo. „Nowe” wiąże się zarówno z niespodziankami, jak i wyzwaniami oraz dalszą pracą. Najważniejsze by mieć zapał, siły i odnajdywać przyjemność w tym co się robi. Niech Wam nigdy tego nie zabrakni

5 października nadszedł czas by 8 najstarszych zuchów zostawiło za sobą ukochaną gromadę i wkroczyło w świat harcerskiej przygody. Przekazanie zostało utrzymane w tematyce rycerskiej, najpierw kandydaci musieli poddać się próbie czy są gotowi. Gdy dowiedli swojej siły i umiejętności przystąpili do pasowania. Podczas uroczystego przekazania rodzice zamieniali swoim pociechom chusty niebieskie na pomarańczowe, które odtąd będą im towarzyszyć. Gratulujemy i trzymamy kciuki, żebyście osiągali same sukcesy.

ZDJĘCIA by Ryszard Skotnicki